Інформація про заклад освіти

Наш заклад функціонує з 1972 року. Спочатку це була середня   школа, потім  середня загальноосвітня, далі її перейменовано в заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів села Строїнці, а з 2023 року функціонує як Строїнецький ліцей Тиврівської селищної ради.

  Сьогодні  освітні послуги в нашому закладі  здобувачам освіти надають 17  педагогічних працівників, які щорічно підвищують свою кваліфікацію шляхом курсового навчання, самоосвіти, взаємоосвіти, прослуховування вебінарів, участі в тренінгах, семінарах, роботі педагогічних рад. Здобувають освіту в закладі  162 учні. Форма навчання – очна. Тим  здобувачам освіти, які  з початком повномасштабного вторгнення рф на територію України виїхали за кордон і не навчаються в країні перебування, надаються освітні послуги у формі дистанційного навчання. Тим учням, які здобувають освіту за кордоном, надаються освітні послуги з предметів українського спрямування.

      Свою педагогічну діяльність педагогічний колектив спрямовує на реалізацію      Закону України «Про освіту», Закону України  «Про повну загальну середню освіту», Державного стандарту початкової освіти, Державного стандарту базової середньої освіти, Концепції Нової української школи, наказів Міністерства освіти і науки України, інших документів.

   Методична рада закладу скеровує роботу педагогічного колективу на розв’язання  єдиної науково-методичної проблемної  теми  «Формування внутрішньої системи якості освіти шляхом створення безпечного освітнього середовища, удосконалення діяльності педагогічних працівників, управлінської діяльності, системи оцінювання», на дотримання принципів академічної доброчесності під час освітнього процесу, на попередження булінгу в учнівському та педагогічному колективах, на формування в учнів стійких моральних якостей, почуття високого патріотизму, потреби в здоровому способі життя.

З метою підвищення якості знань учнів педагогічні працівники  закладу  активно впроваджують в освітній процес інноваційні технології навчання,   роблять акцент на діяльнісному  підході. Пріоритетним в роботі педагогічного колективу на даному етапі є діджиталізація освітнього процесу, що викликано потребою часу.

У  закладі працює учнівське самоврядування, яке ініціює проведення різноманітних заходів. Наші здобувачі освіти не тільки навчаються, а й змістовно відпочивають, займаються спортом, відвідують гуртки, беруть  участь в олімпіадах,  творчих конкурсах, спортивних змаганнях. Про наші  здобутки та перемоги ви можете дізнатися, стежачи в соціальних мережах за нашою сторінкою «Шкільне життя. Строїнці»

                                                                           

                                  

                                                         Керівник закладу освіти   

                                           Голодюк Марина Сергіївна 

                                                    

                                                  

                                 Заступник директора з навчально-виховної роботи

                                               Фартушна Ніна Олексіївна

 

                                                                             

                                            Заступник  директора з виховної роботи                

 Щербина Олександр Сергійович                 

 

 

Наш педагогічний колектив

 

 

 

 

  Всі новини

  Контакти

  Адреса:
  село Строїнці
  Вінницький район
  Вінницька область
  Email:
  strointsi.school@meta.ua