Новини

  Тиврівська територіальна громада зайняла ІІ місце у змаганнях з легкої атлетики за програмою обласної Гімназіади

  Збірна команда юних спортсменів зі шкіл Тиврівської територіальної громади нагороджена Дипломом Вінницької районної військової адміністрації ,Вінницької районної Ради, Вінницької районної організації ВФСТ "Колос" за зайняте 2-ге місце у змаганнях з легкої атлетики за програмою обласної Гімназіади серед учнів закладів загальної середньої освіти Вінницького району 2022-2023 навчального року. Вітаємо !

  11.05.2023 | Aдмін | Читати далі

  Історію не повернути, її неможливо забути

  11.05.2023 | Aдмін | Читати далі

  Вітаємо Брик Артема за зайняте ІІ місце у конкурсі малюнків: "Сучасний вчитель очима дітей" та проявлену майстерність, креативність і оригінальність.

  На цьому тижні були визначені переможці І конкурсу малюнків «Сучасний вчитель очима дітей» серед здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти м. Вінниці та Вінницької області, проведення якого започатковано кафедрою педагогіки, професійної освіти та управління освітніми закладами разом з Освітній хаб "NotBox".

  На розгляд журі було подано близько 500 малюнків, які зачарували своєю оригінальністю, патріотичністю, теплотою та добротою, що відчувалась в кожному малюнку.
  Учні нашого закладу також активно долучились до цього конкурсу. Вітаємо Брик Артема за зайняте ІІ місце у конкурсі малюнків: "Сучасний вчитель очима дітей" та проявлену майстерність, креативність і оригінальність.

   

  01.05.2023 | Aдмін | Читати далі

  «Запобігти. Врятувати. Допомогти.»

  На Тиврівщині для дітей провели акцію
  «Запобігти. Врятувати. Допомогти.»
  28 квітня в рамках проведення Всеукраїнської акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти.» в Тиврові було проведено територіальний квест «Пам’ятай завжди й усюди», в якому взяли участь 5 збірних Дружин юних рятувальників-пожежних з 10 закладів загальної середньої освіти Тиврівської селищної ради.
  Учасники заходу мали чудову нагоду ознайомитися з спеціальним спорядженням рятувальників, пожежною технікою, інвентарем та засобами первинного пожежогасіння.
  Збірні команди старанно та гідно пройшли усі етапи квесту. Перемогу здобула збірна дружина юних рятувальників-пожежних закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів села Строїнці та ЗЗСО І-ІІ ст. с. Гришівці.
  Щиро дякуємо, усім хто долучився та взяв участь, адже основна із задач нашої країни на даний час – збереження головної цінності – її громадян, їхнього здоров’я і життя. І саме завдяки таким заходам ми зможемо ЗАПОБІГТИ надзвичайним ситуаціям, адже попередити біду завжди легше ніж її здолати!
  01.05.2023 | Aдмін | Читати далі

  Чорнобильська катастрофа: історія про трагедію, яка закарбувалася на завжди у пам'яті

  26 квітня 1986 р...
  День, що міг стати таким як усі...
  День, в який народилися діти…
  День, що горем спалахнув водночас…
  День, у який надії почали горіти…
  День жаху… день страху… День пекла на землі…
  День, коли долі були понищені…
  День, що назавжди змінив життя мільйонів…
  День, що забрав у тисяч життя…
  День, закарбований в пам’яті болем…
  День, спогад про який, прискорює серцебиття…
  Цей день міг би стати останнім для України, якби у вогнище палаючого ядерного кратера не кинулися прип’ятські пожежники і нічна зміна станції. Через кілька годин їх, спалених радіацією, замінять інші. А потім лік тих, хто мужньо і жертовно боронив від радіаційного лиха Україну і світ, піде вже на тисячі. На десятки тисяч… Б’ють тривожні дзвони Чорнобиля… Вони нагадують:
  •Пам’ятайте!!!
  •Пам’ятайте, щоб вшанувати загиблих
  •Пам’ятайте, щоб вклонитись живим
  •Пам’ятайте, щоб бути вдячними всім тим, хто врятував нас від смертельної загрози
  •Пам’ятайте, щоб захистити своє майбутнє.
  Чорнобиль 1986…
  З учнями закладу було проведено годинну спілкування: " Чорнобиль - біль і трагедія українського народу", також діти переглянули відео " Чорнобильська катастрофа: історія про трагедію, яка закарбувалася на завжди у пам'яті" та вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання.Учні 1-4 класів долучилися до виставки малюнків присвячених дню Чорнобильської трагедії.
   
  01.05.2023 | Aдмін | Читати далі

  Вітаємо наших переможців із зайнятим I місцем🏆🥇. Ви молодці, пишаємося вами і бажаємо перемоги у обласних змаганнях! Наша гордість!!!

  01.05.2023 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: «1» 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32
  Всього новин: 192
Всі новини

Контакти

Адреса:
село Строїнці
Тиврівський район
Вінницька область
Тел.:(04355)24-5-41

Email:
strointsi.school@meta.ua