Новини

  День козацтва.

  Дорогі наші захисники України! Ми щиро вдячнi вам за мужність, силу, витривалість, патріотизм. За те, що ви ціною свого здоров'я та життя бороните кордони України та захищаєте її інтереси; твердо тримаєте позиції та вiдбиваете напади ворогів, щоб ми могли жити в затишних оселях та працювати. Ви робите все можливе, щоб ми мали можливiсть жити в мирній, заможній, вiльнiй i по- справжньому європейській країні. Ви даете нам надію, що настануть кращі часи для нашої неньки Украïни
  Нехай Господь єднає Украïну в мирi та злагоді! Нехай ангели оберігають вас від небезпеки і повертають живими! Чекаємо вас з перемогою!!!!
   
  Ми більше не захоплюємося фільмами про супергероїв.Відтепер ми бачимо героїв щодня.Звичайних людей з надзвичайною силою духу. Тих, хто голими руками зупиняє танки ворога, хто присвячує життя порятунку інших. Зі святом, неймовірні Захисники та Захисниці України 💙💛, вітають вас учні 1-4 класів!
   
   

   

  17.10.2022 | Aдмін | Читати далі

  Всесвітній день тварин.

  Щорічно 4 жовтня в Україні відзначають Всесвітній день тварин - міжнародний день, спрямований на привернення уваги людства до прав тварин та їхнього добробуту! Відзначення Всесвітнього дня тварин - це нагода вчергове нагадати про те, що люди - друзі усіх живих істот. Саме на наші плечі покладена відповідальність за захист представників фауни. Тож давайте зробимо правилом власного життя - піклуватися та дбати про наших пухнастих друзів. Учні нашої школи також долучились до фотовиставки на тему: " Найвірніші друзі нашої оселі". Кожний знає, що заводити вдома тварину - це брати на себе відповідальність за її життя!

  Посилання на відео з домашніми улюбленцями))

  04.10.2022 | Aдмін | Читати далі

  Привітання від учнівських колективів!

  04.10.2022 | Aдмін | Читати далі

  День самоврядування.

  На один день у школі відбулися великі зміни – до роботи взявся новий педагогічний колектив, а саме найстарші учні нашої школи, які проводили уроки у 1-10-х класах із різних предметів.
  Заздалегідь «майбутні вчителі» ознайомилися з навчальним матеріалом, який вони повинні дати учням. Самостійно складали конспекти уроків, підбирали цікавий факти, виявивши неабияку наполегливість і старанність.
  Дітям початкової школи уроки сподобалися, бо все проходило цікаво і захоплююче, можна було трішки розслабитися, отримати нові враження, познайомитися з «молодими вчителями».
  Можна сказати, що шкільний парламент з поставленими завданнями справився на відмінно , адже цього дня в школі, як за звичай, панували злагода, порядок та дисципліна.
  04.10.2022 | Aдмін | Читати далі

  День працівника освіти.

  Шановні працівники освіти!
  Прийміть щирі вітання з професійним святом - Днем вчителя!
  Праця учителя є найбільшим скарбом суспільства. Ви формуєте майбутнє, завдяки вашим зусиллям наполегливо і послідовно прокладається стежина із країни дитинства і пізнання до широкої дороги життя. Саме ви відкриваєте перед всіма планету знань, даєте перші незабутні уроки добра, чесності і справедливості, любові до батьків та рідної землі.
  Нехай ваше життя завжди наповнюється любов'ю і повагою ваших учнів. У цей святковий осінній день бажаємо вам міцного здоров’я, щирої радості, безхмарних благословенних днів, творчої наснаги, нових педагогічних звершень заради рідного краю та незалежної України.
  04.10.2022 | Aдмін | Читати далі

  Всеукраїнський день бібліотек.

  Шановна Інно Степанівно!!!
  Вітаємо Вас з Всеукраїнським днем бібліотек. Бажаю Вам міцного здоров'я, довголіття, сімейного затишку, родинного тепла, дружнього взаєморозуміння та підтримки. Ваша професія надзвичайно важлива для нашого суспільства і саме Ваша відповідальна справа відкриває нам шлях до книги – джерела споконвічної мудрості та знань!
  04.10.2022 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 «5» 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
  Всього новин: 180