Новини

  Навчання з питань цивільного захисту.

  29 вересня в Закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ст. с.Строїнці Тиврівської селищної ради відбулося навчання з питань цивільного захисту. З Учнями проводилися бесіди, як вести себе під час сигналів "Повітряна тривога", що робити, коли виявив підозрілий предмет, якою має бути поведінка в укритті. Захід проводився в рамках Місячника цивільного захисту за участі фахівця відділу ЗЗ ППР у Вінницькому районі ЦЗД ГУ ДСНС України у Вінницькій області капітана служби цивільного захисту Михайла Горячковського та закріпленого працівника від ГУ ДСНС України у Вінницькій області Гончарука Ігоря Олександровича. Учні 1-11 класів під керівництвом класних керівників діяли злагоджено, організовано, чітко.

            

   

   

  04.10.2022 | Aдмін | Читати далі

  День памяті жертв Бабиного Яру

  29 вересня в Україні офіційно вшановують пам’ять жертв Бабиного Яру- одного з найжахливіших символвів голокосту. Рівно 81 рік тому на території сучасного історико-меморіального заповідника відбулися наймасовіші в історії Києва розстріли мирного населення.

  Ці події назавжди залишили травму колективної пам’яті у свідомості киян та українців. Масові вбивства тривали з 29 вересня майже безперервно до листопада 1941 року. Вбивство євреїв стало лише першим етапом масових убивств, адже надалі в Бабиному Яру загинуло понад 100 тисяч людей різних національностей/

   

  04.10.2022 | Aдмін | Читати далі

  Олімпійський урок.

  Традиційно на початку нового навчального року в школі було проведено " Олімпійський урок", присвячений Дню фізичної культури і спорту. Протягом тижня діти ознайомились з історією та традиціями Олімпійських ігор сучасності, олімпійськими видами спорту, були залучені до цікавих та активних спортивних заходів . У класних колективах були проведені години спілкування "Спорт - сила, краса, здоров'я". Ми ще раз переконались, що в нашій школі вчаться розумні, творчі , сильні, спритні та сміливі учні!

  04.10.2022 | Aдмін | Читати далі

  Міжнародний день миру.

  Підтверджуючи відданість України ідеалам миру та підтримуючи рішення Генеральної Асамблеї ООН, згідно з Указом Президента України із 2002 року в Україні установлено День миру, який відзначається щорічно 21 вересня – у Міжнародний день миру.
  На сьогодні для нашої держави це свято є особливо значимим. Кожен свідомий українець мріє про якнайшвидше припинення бойових дій, про повернення рідних, близьких, друзів, про мирне небо над головою, про світле майбутнє дітей, про загоєння нестерпних ран у людських серцях.
  Найбільше у світі щастя – це мир, коли люди живуть дружно та спокійно, земля не здригається від страшних вибухів, не ллються сльози горя та втрат.
  У День Миру бажаємо всім спокою, процвітання і багатства. Миру в усьому – миру в сім’ях, миру в серцях та миру нашій рідній Україні!
   
  04.10.2022 | Aдмін | Читати далі

  Днем знань!

  Вітаємо усіх з початком нового навчального року! З Днем знань! Для кожного з нас 1 вересня – це символ нових перспектив і можливостей. Для тих, хто вперше переступить шкільний поріг, – це найбільш хвилюючий день. Нехай він стане для них не тільки яскравим спогадом, але і вдалим стартом у велике життя, а кожен день в школі буде наповнений цікавими уроками, новими зустрічами і дивовижними відкриттями.

  У цей світлий день бажаємо всім учням нашого закладу підкорювати нові вершини знань, зустріньте добрих і надійних друзів і досягайте заповітних цілей. А ваші здібності та наполегливість нехай стануть запорукою визначних успіхів у зміцненні України!

   

  04.10.2022 | Aдмін | Читати далі

  Педагогічний колектив вітає усіх учнів із завершенням навчального року!

  Педагогічний колектив Закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст. с. Строїнці Тиврівської селищної ради вітає усіх учнів із завершенням навчального року!

  🔔 Відепривітання!!!!

   

  10.06.2022 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 «6» 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
  Всього новин: 180